Detská elektrická kefa Oral-b

Elektrická zubná kefka pre deti sa môže používať už od 3 rokov. U malých detí vám to umožní vytvoriť zvyk pravidelnej ústnej hygieny - kvôli herným momentom, ktoré sa dajú k kefke priviesť takýmto štetcom.

Najobľúbenejšia elektrická kefa pre deti sa vyrába pod značkou "Oral-B" od spoločnosti Braun (Nemecko). Detská kefa Oral Be sa vydáva v 3 variantoch, ktoré sa od seba líšia nielen vizuálnym dizajnom, ale aj niektorými možnosťami. Štetce môžu byť zdobené buď v štýle Disney znakov, alebo v Star Wars alebo Cold Heart karikatúry.

Detská elektrická kefka na zuby -

Modely elektrických kefiek Oral-B pre deti:

 • Oral-B Mickey KIDS,
 • Oral-B Stupeň Power "Starwars"(Hviezdne vojny),
 • Oral-B Stupeň Power "zmrazený"(Studené srdce).

Upozorňujeme, že značka "Oral-B" patrí nemeckej spoločnosti Braun a rovnaké modely elektrických zubných kefiek možno vyrábať pod značkou "Oral-B" a pod značkou "Braun". Je to marketingová stratégia výrobcu, zjavne, aby vytvoril ilúziu voľby so spotrebiteľom.

Výber štetca a vek detí -

Podľa odporúčaní výrobcu môžu byť všetky tieto kefy použité u detí od 3 do 9 rokov. Odvtedy majú mierne odlišné vlastnosti, potom v závislosti od modelu - môžu byť odporúčané pre deti rôzneho veku. Napríklad, ak potrebujete detskú elektrickú kefku na zuby od 3 rokov - je lepšie si kúpiť kefku Oral-B Mickey KIDS, ktorá má časovač hudby od 16 meniacich sa melódií karikatúr Disney.

Ak potrebujete elektrickú zubnú kefku pre deti od 7 rokov - je lepšie si vybrať už Oral-B Stupne Power "Starwars" alebo "Frozen". Deti vo veku siedmich rokov nemôžete prekvapiť hudobnými časovačmi a ďalej motivovať vaše dieťa, aby si čistilo zuby - pre tieto kefy bola vyvinutá špeciálna aplikácia pre smartfón Disney MagicTimer. Aplikácia umožňuje vytvoriť individuálny profil v smartfóne vášho dieťaťa s vašimi obľúbenými postavami Disney a má vizuálny časovač hry so systémom odmeňovania na pravidelné čistenie zubov.

Aplikácia funguje nasledovne ... Po naskenovaní zakúpenej zubnej kefky Oral-B, Stages Power "Starwars" alebo "Frozen" - hrdina na mobilnom zariadení ožije a postupne otvorí deťom rôzne kresby. tj Čím dlhšie bude dieťa čistiť zuby, tým viac bude obraz vidieť. Čím častejšie dieťa čistí zuby, tým zaujímavejšie obrázky s postavami jeho obľúbených karikatúr, ktoré vidí. Okrem toho môžete sledovať pravidelnú hygienu svojho dieťaťa prostredníctvom špeciálneho kalendára.

Ak potrebujete detskú elektrickú zubnú kefku od 5 rokov, musíte sa zamerať na svoje dieťa a myslieť si, že to bude pre neho zaujímavejšie - hudobné melódie zo známych karikatúr Disney, alebo taká pokročilejšia aplikácia pre smartfóny (v článku nižšie môžete sledovať ako táto aplikácia a snímky obrazovky fungujú pre ňu).

Dôležité: výber štetcov pre deti od 9 rokov

Oral-B je veľmi zložitý a nechce, aby vaše dieťa používalo ten istý štetec príliš dlho. Preto odporúčajú modely detských kefiek pre deti nie staršie ako 9 rokov. Pozrime sa, aký je trik ... Faktom je, že sklovina detských zubov stále obsahuje veľmi málo minerálov (vápnik a fosfor) a samotný proces mineralizácie sa uskutočňuje počas veľmi dlhého časového obdobia.

Preto výrobcovia vyrábajú vymeniteľné dýzy s veľmi jemnými a mäkkými štetinami pre detské kefy, aby nedošlo k poraneniu „mäkkého“ smaltu detských zubov. Vo vymeniteľných dýzach pre detské kefy Oral-B sú štetiny krátke, veľmi tenké, s delenými hrotmi. Je to naozaj možné použiť tieto prílohy až 8-9 rokov, ale to neznamená, že vôbec, keď dieťa otočí 9 rokov, musíte odhodiť elektrický kefa.

Modely Oral-B Power "Starwars" alebo "Mrazené" kefy robia 7 000 otáčok za minútu. Tento údaj sa takmer zhoduje so všetkými modelmi elektrických zubných kefiek pre dospelých. Preto, keď sa vaše dieťa zmení na 8-9 rokov - môžete mu jednoducho kúpiť náhradnú Oral-B "citlivú" prílohu (pre citlivé zuby). Štetiny tejto dýzy sú o niečo ťažšie ako štetiny detských vymeniteľných dýz, ale oveľa mäkšie - v porovnaní s bežnými tryskami pre dospelých.

Všetky detské kefy sú vhodné pre detské kefy a preto až do veku 12 rokov si nemusíte kupovať novú elektrickú kefu. Ale je tu iná možnosť - ak máte elektrickú kefu pre dospelých s režimom „jemného čistenia“ (pulzujúce pohyby sú vypnuté), potom dieťa staršie ako 7 rokov môže dobre používať vašu kefu pre dospelých.

Je dôležité: Pamätajte, že mäkké kefky so štetinami sa odporúčajú pre deti do 12 rokov. Preto v období od 3 do 7 rokov je lepšie používať vymeniteľné dýzy špeciálne pre detské kefy, ale od 7 do 12 rokov - vymeniteľnú trysku Oral-B "Sensitive" (pre citlivé zuby). Toto pripojenie bude lepšie na odstránenie mikrobiálneho plaku a zvyškov jedla, ale nebude traumatizovať zle mineralizovanú sklovinu detských zubov (24stoma.ru).

reklama

Detská kefka Oral B: charakteristika modelov

Pred zakúpením detskej elektrickej zubnej kefky najprv vyhodnotte vlastnosti rôznych modelov. To vám umožní urobiť správne rozhodnutie o tom, aký typ kefy bude lepšie motivovať vaše dieťa k pravidelnému čisteniu zubov.

1. Oral-B Mickey KIDS

Detská elektrická kefa Oral-B Mickey KIDS (dá sa nazvať Oral-B Stupne Power Mickey) má jasnú farbu a atraktívny dizajn pre malé deti. Táto kefa sa odporúča pre deti od 3 rokov, a jej hlavnou črtou - prítomnosť hudobného časovača 16 karikatúr Disney.

Detská zubná kefka Oral-B Mickey KIDS má 1 režim citlivého čistenia. V tomto režime vykonáva hlava vymeniteľnej dýzy 5600 vratných pohybov za minútu, t.j. Aplikuje sa technológia 2D čistenia (bez pulzujúcich pohybov). Štetiny vymeniteľnej dýzy sú obzvlášť tenké a mäkké, aby nedošlo k poraneniu stále príliš zle mineralizovaného skloviny detských zubov.

Kľúčové výhody -

 • Má zabudovaný hudobný časovač, ktorý každú minútu hrá novú melódiu a motivuje dieťa, aby si 2 minúty čistilo zuby.
 • 5600 vratných pohybov v min.

Balík a cena -
elektrická nabíjateľná zubná kefka (1 ks), 1 vymeniteľná dýza, 1 kompaktná nabíjačka, návod na použitie, záručný list (vyrobený v Nemecku). Cena od 1200 do 1900 rubľov.

2. Oral-B Stupne Power "Starwars" -

Detská kefa Oral-B Fázy Power "Starwars" má na svojom povrchu obraz hrdinov karikatúry "Star Wars". Odporúča sa pre deti od 3 rokov a môže sa používať u detí mladších ako 12 rokov. V tomto modeli sa používa aj technológia 2D čistenia (hlava kefy vykonáva 7000 pohybov za minútu). Vymeniteľná dýza má tiež veľmi mäkké tenké usadeniny, ktoré nezanechávajú sklovinu detských zubov. Časovač, na rozdiel od predchádzajúceho modelu, nie je vo forme melódie, ale vo forme krátkodobej vibrácie, ktorá sa objaví po 2 minútach.

Kľúčové výhody -

 • aplikácie "Disney MagicTimer" z Oral-B,
 • 7 000 vratných pohybov v min.

Aplikácia "Disney MagicTimer" vám umožňuje vytvoriť individuálny profil v smartfóne vášho dieťaťa s vašimi obľúbenými postavami Disney. Aplikácia má vizuálny časovač hry (pre motiváciu čistiť si zuby na 2 minúty), ako aj systém odmeňovania pre pravidelné čistenie zubov a návštevy zubára. Časovač hry funguje tak, že čím dlhšie a častejšie dieťa čistí zuby, tým zaujímavejšie obrázky s Disneyovými obľúbenými postavami vidí.

Balík a cena -
1 nabíjateľná elektrická zubná kefka, 1 vymeniteľná tryska StarWars pre deti, 1 nabíjačka, návod na použitie, záručný list (vyrobený v Nemecku). Cena od 1200 do 1900 rubľov.

3. Oral-B Stupne Power "Frozen" (Cold Heart) -

Detská kefa Oral-B Stupne Power "Frozen" sa líši od predchádzajúceho modelu len tým, že má na povrchu obraz postavy z kreslenej "Cold Heart". Všetky ostatné špecifikácie a vybavenie sú úplne identické. Časovač vo forme vibrácií spustených po 2 minútach. Odporúča sa pre deti od 3 rokov a nie staršie ako 12 rokov.

Kľúčové výhody -

 • aplikácie "Disney MagicTimer" z Oral-B,
 • 7 000 vratných pohybov v min.

Video prehľad modelov "Starwars" a "Frozen" -

Detská elektrická zubná kefka Oral-B: cena 2019

Braun Oral-B Mickey KIDS detská elektrická zubná kefka, Oral-B Stupne Power "Starwars" alebo "Frozen" - majú rovnakú hodnotu bez ohľadu na model. Najlepšia cena 2019 v Moskve za tieto kefy je fixovaná nami v internetovom obchode Ozon - len 1 200 (+ dodanie 300 rub). Na oficiálnych stránkach Oral-B - náklady budú 1700 rubľov (+ dodanie 300 rubľov).

Cena náhradných dýz pre deti v Moskve (balenie 2 ks) - t

 • O ozóne - 789 rubľov (+ poštovné 149 rubľov),
 • obchod "Svet detí" - 899 rubľov.
 • na oficiálnej stránke Oral-B - 909 rubľov. (+ poštovné 250 rubľov)
 • Aliexpress - 750 rubľov. (ale nie vždy dostupné možnosti s dobrou kvalitou).

Všetky ceny štetcov a vymeniteľných dýz sú analyzované na máj 2019. Ukazuje sa, že v Moskve je najvýhodnejšie kúpiť elektrické kefy na ozóne a vymeniteľné dýzy v obchode Detsky mir. Dúfame, že náš článok na tému: Oral Bee Elektrická zubná kefka pre deti - sa vám ukázal ako užitočný!

Autor: zubár Kamensky K.V., 19 rokov skúseností.

Zanechajte Svoj Komentár