Twinkles a Skyses na zuboch: foto, cena

Ak chcete vyniknúť z davu a urobiť váš úsmev jasným a nezabudnuteľným, potom môžete na svoje zuby nainštalovať špeciálne dekorácie. K dnešnému dňu si môžete vybrať dva druhy šperkov - to je buď skyce alebo twinkle. Veľmi často sa skyses na zuby tiež nazývajú kamienky, zrejme preto, že sú uvoľnené, vrátane spoločnosti "Swarowski".

Ak sú oblohe vyrobené z priehľadných drahých kameňov umelého pôvodu, potom sú mihotavé z čistého zlata, alebo kombinujú zlato s drahým kameňom. Nižšie uvádzame podrobne tieto dva druhy šperkov.

Skys on teeth - foto, ako sa inštaluje

Každý skyce na zub je vyrobený z umelého zafíru, najčastejšie bieleho alebo modrého odtieňa. Rovnako ako každý klenot, bude mať krásny strih a vysokú transparentnosť. Niektoré spoločnosti ich vyrábajú z krištáľu, v takom prípade môže mať kameň akýkoľvek odtieň, napríklad ružový.

Najznámejšími výrobcami skyse sú spoločnosti "Ivoclar Vivadent" a "Swarowski". Produkty týchto spoločností majú dokonalú kvalitu: rezanie umelých zafírov a ich transparentnosť nespôsobí sťažnosti najnáročnejšieho pacienta. Vyrábajú sa v dvoch veľkostiach - 1,9 a 2,4 mm.

Kamienky na zuboch: foto

Výhody -

 • fixácia nastane bez poškodenia integrity skloviny,
 • Skyce je jednoducho nalepený na sklovinu špeciálnym „lepidlom“,
 • môže byť upevnená na mieste poškodenej skloviny, pigmentového bodu, náplne - aby sa zamaskovala,
 • postup je úplne bezbolestný a trvá len 10-20 minút,
 • Skyce nemá žiadne ostré hrany, a preto nebolí pery,
 • nezasahuje do ústnej hygieny,
 • dá sa ľahko odstrániť bez poškodenia povrchu smaltu.

Ako prebieha inštalácia -

Zuby sú najprv očistené od pigmentu a plaku, leštené. Potom je zub, na ktorý bude Skyce inštalovaný, vyleptaný kyselinou ortofosforečnou po dobu 40 sekúnd. Po uplynutí tejto doby sa kyselina vymyje, povrch skloviny sa vysuší a na zub sa nanesie špeciálny materiál "Heliobond" alebo "Tetric EvoFlow" (pôsobiaci ako "lepidlo").

Potom sa skyce odoberie špeciálnym aplikátorom a pripojí sa k zubu. Potom sa pomocou svetlo-polymérnej lampy materiál osvetlí, čo je nevyhnutné na vytvrdenie "lepidla". Obloha na zuboch - cena je uvedená na konci článku.

Twinkles na zuboch zlata a drahých kameňov -

Twinkles na zuboch: foto

Líšia sa od skycea v tom, že sú vyrobené z 18 alebo 22-24 karátového zlata. Vlnky na zuboch sa môžu skladať výlučne z bieleho alebo žltého zlata, alebo zlato môže pôsobiť ako okraj vzácneho kameňa (umelý rubín, zafír, kubický zirkón).

Fixácia twinkles sa nelíši od upevnenia skyce: zubná sklovina nie je poškodená a dekoratívna doska je jednoducho prilepená k zubu. V prípade potreby sa dá ľahko odstrániť (aj bez poškodenia smaltu).

Ako sú na zuby zafarbené záblesky: video

Twinkles a Skyses na zuboch: cena

Cena sa skladá z nákladov na upevnenie šperky na zub a náklady na výzdobu sám. Náklady na stanovenie pre rok 2019 budú asi 1000-1500 rubľov. Pokiaľ ide o náklady na samotnú výzdobu, je to približne -

 • Skys "Ivoclar Vivadent" (Nemecko) - od 850 rubľov,
 • Skys od "Swarowski" - od 2 200 rubľov,
 • zlaté twinkles - od 2 800 rubľov,
 • Zázraky zlata s drahými kameňmi - 3 750 rubľov.

Dúfame, že náš článok: Twinkles a Skys na zuboch sa vám ukázal ako užitočný! Autor: zubár Kamensky K.V., 19 rokov skúseností.

Pozrite si video: Madre Cena Con El Yerno 7 Días Después Descubre Una Foto Que La Deja Congelada (Február 2020).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár