Hyaluronica gél aktivátor: recenzie, ceny

Redakcia nášho portálu venuje pozornosť novinkám na kozmetickom trhu, a preto sme venovali pozornosť komplexu „Hyaluron“, ktorý je aktívne propagovaný na internete a ktorý vyvolal medzi ženami rozruch ako účinný prostriedok na vrásky a na omladenie pokožky.

Komplexný Hyaluron sa skladá z 2 výrobkov, ktoré sa predávajú spolu -

 • Gél aktivátor kyselina hyalurónová a kolagén (30 ml), t
 • Intenzívne sérum (30 ml).

Predávajúci umiestňuje svoj produkt ako „profesionálny kozmetický výrobok s aktívnym účinkom proti starnutiu pre osoby staršie ako 30 rokov“. Hlavným produktom je práve „Gel aktivátor kyselina hyalurónová a kolagén“, ktorý sa v reklame často nazýva „Gel aktivátor Hyaluron“ alebo „Hyaluronický aktivátor gélu“. Sérum ide ako zlepšenie účinku gélu.

Podľa predávajúceho tento aktivátor gélu Hyaluron -

 • vyhladzuje výrazné vrásky,
 • koriguje kontúru tváre,
 • zjemňuje pleť
 • odstraňuje pigmentáciu
 • zabraňuje nedostatku kolagénu,
 • obnovuje starnutie pleti,
 • vyhladzuje jazvy a jazvy.

reklama

Aktivátor hyalurónového gélu: analýza zloženia

Gél aktivátor Hyaluronic obsahuje, ako tvrdí predávajúci, nielen kyselinu hyalurónovú, ale aj kolagén, amarantový olej a komplex vitamínov. Bez ohľadu na to, ako veľmi sme sa snažili - nikde sme nevedeli nájsť podrobné zloženie zložiek - čo presne, v akom pomere, akú koncentráciu obsahuje aktivátor gélu s kyselinou hyalurónovou.

Predávajúci uviedol iba "aktívne" zložky, ktoré sú potrebné na propagáciu produktu. Úplné zloženie je skryté a pre spotrebiteľa neprístupné. Chcel by som sa vyjadriť k obsahu aspoň deklarovaných zložiek:

 • Kyselina hyalurónová (GK) -
  normálne by mali stimulovať funkciu fibroblastov, ktoré syntetizujú kolagén a elastín. Faktom však je, že jeho účinná koncentrácia v zložení produktu by mala byť 0,5-1,5%. Aktivátor hyalurónového gélu neobsahuje informácie o koncentrácii žiadnych zložiek.

  Druhým dôležitým bodom je veľkosť molekúl HA. Faktom je, že funkcia fibroblastov a produkcia kolagénu je ovplyvnená iba kyselinou hyalurónovou s nízkou molekulovou hmotnosťou - s veľkosťou molekúl od 50 000 do 130 000 Daltonov. Okrem toho táto veľkosť molekúl dobre preniká do kože. Bežné molekuly HA majú hmotnosť 25 000 000 Daltonov a vysokokvalitní výrobcovia rozdeľujú tieto veľké molekuly so špeciálnou technológiou na menšie fragmenty.

  Vysoko kvalitné certifikované výrobky s takouto skupinou spoločností stoja okolo 2500 až 5000 rubľov. Je sotva prekvapujúce, že výrobca prípravku Hyaluron Gel aktivátor - neindikoval len koncentráciu HA, ale aj molekulovú veľkosť samotnej kyseliny hyalurónovej ako súčasť oboch produktov komplexu Hyaluron.

 • kolagén -
  Molekuly kolagénu sú tiež veľmi veľké molekuly, a preto nie sú schopné preniknúť kožou. Preto vysokokvalitní výrobcovia využívajú technológiu hydrolýzy molekúl kolagénu na menšie fragmenty, ktoré sú už schopné preniknúť kožou. V tomto prípade výrobca píše o obsahu hydrolyzovaného kolagénu. Otázka, aký druh kolagénu v univerzálnom hyaluronickom gélovom aktivátore je pravdepodobne rétorická.

Je dôležité: Ale to nie je všetko ... Faktom je, že ani hydrolyzovaný kolagén, ani obsah kyseliny hyalurónovej nemôže viesť k zníženiu hĺbky vrások, ani k resorpcii jaziev. Vo všeobecnosti je to jednoducho nemožné. Jediné vonkajšie prostriedky na vrásky, ktorých účinok bol preukázaný vo výskume, sú tie, ktoré sú založené na lokálnych retinoidoch (napríklad krém Retina-A).

Štúdie o najúčinnejších liečebných prostriedkoch na zjazvenie ukázali, že takéto nápravné opatrenia môžu znížiť riziko ich vzniku, a to len vtedy, ak sa takéto opravné prostriedky používajú ako preventívne opatrenie, to znamená okamžite po zahojení poškodenej kože. Keď jazva už vznikla - aj osvedčené lieky (napríklad gél "Dermatiks") - bude mať malý účinok.

Upozornenie Kontraindikácie -

Topické prípravky s kyselinou hyalurónovou zvyčajne nemajú žiadne kontraindikácie alebo vedľajšie účinky. Preto je veľmi alarmujúce existujúce kontraindikácie zverejnené predávajúcim, a nepochybne kvôli zloženiu, ktoré nie je zverejnené ...

Kontraindikácie Aktivátor gélu Hyaluronica -
→ tehotenstvo
→ dojčenie,
→ vek do 25 rokov.

Gél aktivátor kyseliny hyalurónovej a kolagénu: recenzie

Internetová stránka výrobcu obsahuje recenzie najvyššej kategórie dermatológa-kozmetológa, ktorá sľubuje - intenzívne zdvíhanie pokožky, rýchlu regeneráciu starých buniek, vyhladenie hlbokých vrások, zjazvenie jaziev a jaziev. Nikto, dokonca ani najzávažnejší európsky výrobca, doteraz nebol schopný.

Výrobca a dodávatelia siete dôsledne obchádzajú nasledujúce otázky -

 • aké je úplné zloženie výrobku
 • kto je výrobcom, ktorá krajina
 • Existuje klinické skúšanie produktu
 • údaje o certifikácii produktu.

Môžete si kúpiť tento zázračný liek len na internete len z jedného dôvodu - tento produkt nemá žiadnu certifikáciu, nie je ani liek, ani zlý. Preto je distribuovaný nelegálne a len prostredníctvom internetu. Výrobok je nepochybne vyrobený buď v Číne, ale s najväčšou pravdepodobnosťou v suteréne moskovského regiónu.

Čo sa týka hyaluronového aktivátora kyseliny hyalurónovej a kolagénu, nemohli sme nájsť ani kontaktné údaje výrobcu ani jeho predajcov. Napriek nedostatku dôležitých informácií sú zákaznícke recenzie na reklamnej stránke veľmi krásne zdobené.

Hodnotenie zákazníkov na webovej stránke predajcu -

Aktivátor hyaluronického gélu - recenzie na internetovej stránke predávajúceho, ako v každej reklame - sú čisto pozitívne a nadšené, ale nie bez chýb:

 • „Trpel som nasolabiálne záhyby na tvári a„ vráskam “nohy okolo očí ...“,
 • "v mojich 27 rokoch je veľa vrások ...",
 • "moje nasolabiálne záhyby sa rýchlo vyrovnali ...",
 • "moje starnutie sa neprejavuje vo vráskach, ale v previsnutí oválu tváre ...",
 • "Nemal som čas aplikovať ho do konca, ale koža sa stala elastickou, zvlhčenou, miznúcou stratou ...",
 • "Len som sa o 10 rokov pozrel mladšie, moji príbuzní sú šokovaní ..." ...

Je jasné, že sa inzerent a samotný predajca snaží pre svoj produkt - Hyaluronické univerzálne aktivátorové gélové recenzie sú napísané v jednoduchom ľudovom jazyku, čo vyvoláva dojem o relevancii a účinnosti komplexu Hyaluron. Gialuronový aktivátorový gél však nemohol byť nájdený, pretože Predávajúci ich očividne odstraňuje zo svojich stránok zo zrejmých dôvodov.

Cena hyaluronického gélového aktivátora: kde kúpiť

Majte na pamäti, že cena hyalurónového gélového aktivátora je pomerne vysoká a pridáva až 2 produkty naraz. tj gél aktivátor kyselina hyalurónová a kolagén je možné kúpiť len s intenzívnym sérom a len na mieste "Hyaluron-Complex".

Pre 2 fľaše 30 ml bude cena 990 rubľov s permanentnou sezónnou zľavou.

Autor: redaktori portálu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár