Zubná pasta z Thajska - recenzie

Každý vie, že Thajsko je svetovým kapitálom prostitúcie. Ale nielen prostitútky v Thajsku sú lacné. Veľkoobchodné nákupné ceny thajskej zubnej pasty sú asi 7-10 rubľov za balenie.

Thajská zubná pasta stojí v Thajsku cent, čo ho robí zaujímavým pre ďalší predaj. Koniec koncov, väčšina tovaru, ktorý sa predáva na internete - má rozpätie 700 až 1000%. Napríklad veľkoobchodná nákupná cena za bieliacu ceruzku Krestal na zuby je iba 80-90 rubľov a predáva sa cez internet v rozsahu od 1 000 do 1 500 rubľov.

Čo robí zubné pasty z Thajska atraktívnym pre predaj v Rusku -

 • Schopnosť nakupovať lacno, predávať so ziskom je prvým faktorom, ktorý spôsobuje záujem o tento produkt od online predajcov.
 • Druhým faktorom je krajina pôvodu tejto zubnej pasty (Thajsko je exotická krajina), ako aj skutočnosť, že predajcovia sa ju snažia predávať pod značkou organickej prírodnej zubnej pasty, t. zamerať sa na cieľovú skupinu, starať sa o svoje zdravie a byť ochotný do nej investovať.

Tak prečo má thajská zubná pasta extrémne nízku cenu? Pozrime sa na to bližšie.

Thajská zubná pasta: recenzie

Nižšie uvádzame hlavné body, ktoré musíte venovať pozornosť pri výbere pasty, najmä ak je z Thajska ...

 • Kvalitné abrazívne leštiace komponenty -
  Jednou z hlavných zložiek zubnej pasty je brúsny systém, ktorý účinne odstraňuje mikrobiálny povlak a zvyšky jedla prilepené k zubom. V moderných zubných pastách sa používajú také komponenty ako:

  → oxid kremičitý,
  → hydratovaný oxid kremičitý,
  → oxid titaničitý,
  → oxid hlinitý.

  Všetky tieto komponenty sú prítomné v bežnej hlinke na záhradnom pozemku. tj Po rozmazaní zubnou pastou z ílu ju určite nazývate - prírodná organická zubná pasta. Európski výrobcovia zubných pást však neberú na výrobu pasty len kryštály jedného alebo druhého abrazíva. Ide o to, že abrazíva nepoškriabajú zuby - počas výrobného procesu špeciálne zariadenie pripojí ku každému kryštálu abraziva sférickú fazetu, t. vyhladí všetky ostré rohy.

  tj Brúsne leštiace systémy v moderných zubných pastách vysoko kvalitných výrobcov sú komplexné a technicky vyspelé systémy, ktoré vyžadujú drahé vybavenie a umožňujú odstraňovať plak a leštiť povrch zubnej skloviny.

  závery: pretože Hlavnou zložkou thajskej zubnej pasty alebo prášku je obyčajná hnilobná pôda - môžeme bezpečne hovoriť o nekontrolovanej abrazivite, ktorú majú „prírodné“ thajské zubné pasty a prášky thajských zubov. Napokon budú nasýtené prírodným uhličitanom vápenatým, oxidom kremičitým vo veľmi vysokej prirodzenej koncentrácii a bez sférickej fazety kryštálov.

  Je to kvôli desivej abrazivite týchto zubných past, dokonca aj predajcovia sú odporúčané pre použitie len v malých množstvách, s použitím mäkkých zubných kefiek a bez veľkého tlaku na zuby. V dôsledku použitia takejto pasty - zvýšená abrázia skloviny v krkoch zubov, zvýšená citlivosť zubov, poškriabaná matná zubná sklovina - sú k dispozícii.

 • Nedostatok syntetických zložiek -
  použitie rastlinných a aromatických zložiek vyžaduje použitie konzervačných látok, zahusťovadiel, stabilizátorov atď. Ak vám inzercia thajskej zubnej pasty povie o jej 100% prirodzenosti, potom je to zjavná lož, pretože Aplikácia účinných látok, napríklad extraktov z liečivých rastlín, vyžaduje prítomnosť chémie v pastovej kompozícii, ako napríklad: benzoát sodný, metylparabén, karboxymetylcelulóza, nátriumlaurylsulfát ...

  Tieto komponenty nesmú byť napísané na obale v Thajsku neexistuje prísna certifikácia, ktorá by bola povinná. Preto v zložení na balení nájdete spravidla iba komponenty, ktoré sú užitočné pri rozhodovaní o nákupe. Viac či menej prírodnú kompozíciu možno nájsť len v zubných práškoch, ale kategoricky ich neodporúčame používať.

 • Nekalé informácie predajcov thajských cestovín -
  Thajskí predajcovia zubnej pasty často lžia o škodách, ktoré prináša tradičná zubná pasta. Celý trik tohto kroku je zasiať pochybnosti o bezpečnosti tradičných zubných pást a povzbudiť ľudí, aby prešli na údajne organický "prírodný" produkt, ktorý sa ukáže byť nie tak prirodzený, ako je zastúpený.

  Celá vec je však taká, že žiadne zložky zo zloženia tradičných zubných pást (napríklad Blendamed, Colgate, Lakalut a stovky ďalších) nie sú schopné preniknúť do krvi, tj jednoducho sa neabsorbujú cez sliznicu ústnej dutiny do tela. tj akékoľvek zložky zubných pást majú len povrchnú aktivitu, a preto nemôžu mať ani najmenší negatívny vplyv na ľudské zdravie.

Dúfame, že náš článok na tému: Zubná pasta z Thajska, recenzie stomatológov - sa ukázali byť pre vás užitočné! Autor: zubár Kamensky K.V., 19 rokov skúseností.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár