Zinerit: recenzie, ceny

Zineryt (Zineryt) je antibakteriálny liek používaný na akné. Vyrobená európskou spoločnosťou "Astellas Pharma" a predávaná v lekárňach bez lekárskeho predpisu. Liek sa môže používať u dospelých a detí starších ako 12 rokov. Zenerite: zloženie a forma uvoľňovania Zineritu, návod na použitie nám hovorí, že liek obsahuje: erytromycínové antibiotikum - 1,2 g, octan zinočnatý - 360 mg, ďalšie zložky: diizopropylová a etanolová (ako rozpúšťadlový prášok), sebakát.

Badyaga z akné: recenzie

Badyag je prípravok, ktorý sa získava zo sušených a rozdrvených kolónií sladkovodných špongií (obr. 1). Kostra týchto špongií pozostáva z veľmi malých ihiel, ktoré pozostávajú z oxidu kremičitého a proteínu spongínu. Účinok lieku je založený na aplikácii na kožu v procese aplikácie - veľké množstvo mikroskopických poranení.

Metrogil pre akné: recenzie

V poslednej dobe sa stále viac a viac pacientov pýta: môže Metrogil zubný gél pomôcť akné, alebo môže byť použitý len pre zápal ďasien? Tento článok napísal profesionálny dermatológ a my na túto otázku odpovieme podrobne nižšie. Metrogil je prostriedok na vonkajšie použitie vo forme gélu s antimikrobiálnym (antibakteriálnym) účinkom.

Zinková masť na akné: recenzie

Zinková masť patrí do triedy dermatoprotektorov. Má antiseptický a sušiaci účinok, vďaka čomu sa mnohí pacienti snažia používať na liečbu akné a akné. Tento článok je napísaný profesionálnym dermatológom a zameriava sa na to, ako účinná je zinková masť.

Tinktúra akné - recenzia

Mnohí pacienti sa pýtajú: môže medvedík tinktúra z akné pomôcť? Rozhodli sme sa venovať malú revíziu tejto otázky, takže môžete vidieť, ako efektívne tento ľudový liek na akné je. Calendula tinktúra je nechtík kvety infúzie s 70% alkoholu (vo výške 100 gramov rastlinných surovín na 1 liter alkoholu).

Kyselina salicylová pre akné: recenzie

Kyselina salicylová (kyselina acetylsalicylová, aspirín) v lotionoch a géloch sa môže použiť na liečbu patológie kože. Každý vie, že aspirín má protizápalový účinok av tomto článku podrobne preskúmame, aké účinné je pri liečbe akné a akné. Kyselina salicylová pre akné a akné Každý dermatológ vie, že kyselina salicylová nie je rovnako účinná pri liečbe akné a akné.

Krém a gél Differin: cena, hodnotenie

Differín - liek vo forme krému alebo gélu, určený na liečbu akné. Vyrába ju francúzska farmaceutická spoločnosť "Galderma", ktorá sa špecializuje na výrobu liekov na liečbu kožných ochorení. Liek sa môže používať u pacientov starších ako 12 rokov; predávané bez lekárskeho predpisu.

Baziron AS: recenzie, ceny, inštrukcie

Baziron AS je liek vo forme gélu na liečbu akné. Vyrobené farmaceutickou spoločnosťou "Galderma" (Francúzsko). Liek je dostupný v lekárňach bez lekárskeho predpisu a je schválený na použitie u pacientov starších ako 12 rokov. Dnes majú lekárne obrovské množstvo liekov na liečbu akné a akné.

Skinoren gél - hodnotenie, cena

Skinoren je liečba akné na báze kyseliny azelaovej. Liek je vyvinutý slávnou nemeckou spoločnosťou "Bayer" a má 2 formy uvoľňovacieho gélu a krému na vonkajšie použitie. Možnosť použitia od 12 rokov. V tomto článku, ktorý napísal profesionálny dermatológ, poskytneme komplexné informácie o účinnosti tohto lieku na akné a akné a tiež uvedieme klinické situácie, v ktorých odporúčame alebo neodporúčame jeho použitie.

Akné Cindole: recenzie

Tsindol patrí do triedy liekov dermatoprotektorov. Jeho hlavnou účinnou zložkou je oxid zinočnatý, ktorý má pri aplikácii na kožu suchý a mierny antiseptický účinok. Tento článok je napísaný profesionálny dermatológ a je venovaný skutočnosti: ako efektívne je tsindol z akné.

Effezel gél: Dermatológ Recenzie

Effezel Gel je kombinovaný liek používaný na liečbu akné a akné. Vyrába ju farmaceutická spoločnosť "Galderma" (Francúzsko). Liek sa odporúča na použitie u dospelých a detí starších ako 12 rokov; predávané v lekárňach na lekársky predpis. Toto hodnotenie je napísané praktickým dermatológom a umožní vám zhodnotiť, aká účinná bude táto droga vo vašej situácii.

Gel Klenzit S: recenzie

Prípravky Klenzit-S a Klenzit sú radom liekov určených na liečbu akné a akné. Vyrába ich indická farmaceutická spoločnosť "Glenmark", výrazne sa líšia v zložení a sú určené na použitie v rôznych klinických situáciách. Toto odborné preskúmanie prípravkov pripravených praktickým dermatológom.

Tretinoín krém na akné a vrásky

Tretinoín (tetretín, obr. 1) označuje prípravky retinoidnej skupiny, ktoré sú štruktúrnymi analógmi vitamínu A. Presnejšie povedané, je to kyselina trans retinová (čistá kyselina retinová). Výsledkom mnohých štúdií bolo zistenie, že čistá kyselina retinová je najsilnejšou a najúčinnejšou formou vitamínu A.

Retinoidy: drogy, recenzie

Retinoidy je termín používaný na opis skupiny liekov - početné formy vitamínu A. Retinoidové estery (v poradí zvyšovania účinnosti) zahŕňajú estery retinolu (retinol acetát, retinol palmitát, atď.), Čistý retinol, retinaldehyd, 13 cis kyselina uretánová (izotretinoín), kyselina retinová (tetretín).

Isotretinoin: cena, inštrukcie

Izotretinoín (kyselina 13-cis-retinová, obr. 1) je štruktúrnym analógom vitamínu A. Vzťahuje sa na prípravky retinoidnej skupiny. Používa sa na liečbu akné, ružovky, dermatitídy, ako aj na zníženie hĺbky vrások a jemných línií na tvári. Tento článok je rozdelený do 2 tematických častí, v ktorých sa podrobne zaoberáme použitím izotretinoínových prípravkov - na liečbu akné a akné, na zníženie hĺbky vrások a príznakov fotenia kože.

Isotrexín gél: cena, hodnotenie dermatológov

Isotrexínový gél (izotrexín) je kombinovaný liek na liečbu akné a akné. Liek kombinuje dve aktívne zložky: izotretinoín retinoid a antibiotikum erytromycín. Liek je dostupný vo forme gélu na vonkajšie použitie - v balení po 6, 25, 30, 40 a 50 g. Isotrex gél: cena, zloženie Priemerne 2 200 rubľov pre gél Isotrexin (cena za skúmavku je 30 g).

Krém Retina A: cena, recenzie

Krémový retín A je liečivo retinoidnej skupiny, ktorej aktívnou zložkou je kyselina trans-retinová (synonymum - Tretinoin). Kyselina trans-retinová je najaktívnejšou a najúčinnejšou formou vitamínu A, ktorá mnohonásobne prevyšuje účinnosť jeho ďalších foriem - retinol, retinaldehyd, retinol-palmitát, retinol acetát alebo 13-cis retínovú kyselinu.

Delex Acne: recenzie

Delex Acne - séria produktov pre starostlivosť o problémovú pokožku s akné (tj akné a akné), ktorá sa skladá z dvoch druhov pleťových vôd a troch typov gélov. Treba povedať, že sa propaguje obrovské množstvo prostriedkov na liečbu akné a akné a pre spotrebiteľov je ťažké vybrať si správny liek. Tento článok vám pomôže pochopiť: či stojí za to použiť Delex akné vo vašom prípade, a ako efektívne to bude.