Liečba akné tváre

Akné je ochorenie vlasových folikulov a mazových žliaz, ktoré sa môžu prejaviť ako na koži tváre, tak aj na iných častiach kože. V akné môže byť na pokožke prítomných 5 typov rôznych zápalových prvkov: akné (otvorené a uzavreté) - otvorené akné vyzerá ako čierne bodky v póroch kože (obr. 1).

Akné na tvári - ako sa rýchlo zbaviť

Akné je zápal, ktorý sa vyskytuje v mieste vlasových folikulov. Akné je logickým pokračovaním vývoja akné na tvári, keď sa k nim pridávajú baktérie, tzn. infekcie. Akné môže byť dvoch hlavných typov: vo forme papúl a vo forme pľuzgierikov. Papuly (Obr.

Akné: foto, liečba

Akné na tvári je ochorenie, pri ktorom sa v kožných póroch tvoria korky, ktoré sa skladajú z kožného mazu a kožných buniek. Choroba sa bežne označuje ako termíny: akné alebo akné a akné samotné sa často nazýva acne vulgaris alebo comedo. Akné možno rozdeliť na dva typy - uzavreté úhory (obr. 1).

Ako odstrániť známky z akné na tvári

Akné a ovčie kiahne často zanechávajú stopy na tvári, ktoré poškodzujú vzhľad pokožky. Pred 5-7 rokmi bolo ťažké pomôcť takýmto pacientom, avšak moderné pokroky v oblasti kozmetickej kozmetiky a farmaceutík umožňujú takmer úplne vyriešiť tento estetický problém. Stopy akné môžu byť rozdelené do 3 hlavných typov a sú ošetrené úplne odlišnými metódami.

Ružovka na tvári: príčiny a liečba

Ružovka je chronické kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje vo forme erytému (sčervenanie) kože, telangiektázie a papúl a pľuzgierov, pripomínajúcich akné. Pretože toto, toto ochorenie je tiež nazývaný termín "rosacea". Ružovka sa vyskytuje hlavne v strednej tretine tváre, ako aj na čele, nose a brade.

Mesobotox: recenzie, foto pred a po

Mesobotox - postup na zavedenie nízkych koncentrácií botulotoxínu pomocou mezoterapie injekčnou aplikáciou do horných vrstiev dermis. Táto technika bola prvýkrát opísaná Bernardom Hertzogom a má tieto hlavné oblasti použitia. Po prvé, keď je v oblasti očí mnoho malých vrások (najmä pozdĺž spodného okraja orbity, kde sa botulotoxín nedá injikovať v štandardnom riedení), a po druhé, ak je v perách alebo lícach sieť jemných línií.