Vitamín A pre tvár: ako si vybrať krém s retinolom

Роль витамина А в поддержании молодости кожи была открыта еще в начале прошлого века. Početné klinické štúdie potvrdili, že externe užívaný vitamín A (dlhé cykly trvajúce najmenej 36 týždňov) - vám umožňuje znížiť zmeny kože súvisiace s vekom. Závažnosť týchto zmien bude závisieť od formy liečiva, koncentrácie účinnej látky, trvania aplikácie.

Ako odstrániť vrásky pod očami, okolo očí

Ako odstrániť vrásky pod očami? K dnešnému dňu existuje obrovský zoznam metód, od injekcií Botox a podkožných plnív - končiac laserovým resurfacingom a chirurgickými plastmi. Náš článok vám pomôže dozvedieť sa viac o moderných metódach používaných v kozmetológii a umožní vám urobiť informovaný výber v prospech jedného z nich.

Blepharoplastika viečka: tašky pod očami, ako sa zbaviť

Tašky pod očami: Príčiny S vekom stráca ľudská pokožka svoju prirodzenú pružnosť a elasticitu, ktorá v oblasti očných viečok vedie k postupnému zvyšovaniu objemu kože v dôsledku jej previsu pod vlastnou váhou. Hypertrofia (zahusťovanie) svalov v oblasti očí, ako aj tuková prietrž môžu tiež spôsobiť zväčšenie očných viečok.

Ako odstrániť vrásky na čele a medzi obočím

Ako odstrániť vrásky na čele alebo medzi obočím? Dnes existuje veľký zoznam metód, od konzervatívnych až po chirurgické, na výber, medzi ktorými neprofesionálny nie je tak jednoduché. Náš článok vám pomôže zistiť, ktorá metóda bude pre vás najúčinnejšia. Odstránenie vrások na čele: Vrásky na čele (ako v iných častiach tváre) možno rozdeliť na dynamické a statické.