Mesonithi: recenzie pred a po

Mesoniti je nízko traumatická metóda odstraňovania kože, ktorá bola vyvinutá v roku 2011 juhokórejskou spoločnosťou špecializujúcou sa na výrobu najlepších akupunktúrnych ihiel. Tento pôvod nie je náhodný, pretože Pôvodne boli mezotely vynájdené tak, aby boli vložené hlboko do tkanív v projekcii akupunktúrnych bodov, aby sa dosiahla dlhodobá stimulácia nervových zakončení.

Biorevitalizácia tváre: recenzie, fotografie

Biorevitalizácia tváre je postup intrakutánneho podávania vysokých koncentrácií účinných látok, čo umožňuje výrazne zlepšiť vzhľad pokožky, zvýšiť jej elasticitu, ako aj dosiahnuť zdvíhací efekt a znížiť hĺbku vrások. Najčastejšie sa na tento účel používa kyselina hyalurónová, vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny, peptidy a vo vyspelejšom veku zložky na intenzívne zdvíhanie kože, napríklad komplexy DNA-RNA a DMAE.

Face mezoterapia: recenzie

Mezoterapia je metóda intrakutánneho podávania aktívnych zložiek, ktorá sa môže použiť na omladenie pokožky tváre a krku, zlepšenie stavu vlasov, problémová koža u pacientov s akné a seborrhea, ako aj na boj proti miestnej obezite a celulitíde. Metóda bola vynájdená francúzskym lekárom Michelom Pistorom v 60. rokoch minulého storočia, ktorý ju navrhol na kozmetické účely - na liečbu celulitídy.

Mezoterapia na vlasy: recenzie, fotografie

Mezoterapia vlasovej pokožky sa používa v trichológii na liečbu difúznej telogénnej straty vlasov, v komplexnej terapii androgénnej alopécie, ako aj na zlepšenie podráždenej, suchej alebo naopak príliš mastnej vlasovej pokožky. Zložky liečiv na liečenie vypadávania vlasov, zlepšenie ich rastu a stavu sú: vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny, peptidy, komplexy DNA-RNA, ako aj kyselina hyalurónová.

Body mesoterapia pre chudnutie: recenzie

Mezoterapia sa široko používa v omladzovacích programoch tváre a krku, ako aj na korekciu lokálnych tukových zásob a celulitídy. Priebeh injekcií mesopreparácií vám umožní rýchlo odstrániť prebytočný tuk v bruchu, v páse, v bokoch, v podpazuší, ako aj v dolnej tretine tváre a druhej brady.

Ako rýchlo a efektívne odstrániť druhú bradu

Z niektorých druhov miestnych tukových zásob, vrátane druhej brady, je veľmi ťažké sa zbaviť.Súčasne ani diéta, pravidelné cvičenie a rôzne cvičenia doma vám nedovoľujú plne obnoviť predchádzajúci objem krku. Jednou z pomerne rýchlych metód korekcie tukových zásob v dolnej tretine tváre, krku a tiež na tele je priebeh injekcií mezoterapeutických liekov.