SULGAR - kyselina hyalurónová pre tvár: recenzie

Kyselina hyalurónová (HA) je prirodzenou štrukturálnou zložkou kože, ktorá v nej drží molekuly vody. Ľudské telo obsahuje celkom asi 15 gramov tejto kyseliny, z ktorých jedna je rozložená a syntetizovaná denne. Proces starnutia je sprevádzaný poklesom hladiny kyseliny hyalurónovej a vo veku 45 rokov jej obsah klesá približne o 50%.

Vitamín C pre tvár: recenzie

Každý vie, že vitamín C je vynikajúci antioxidant a chráni pokožku pred negatívnymi účinkami voľných radikálov - škodlivými vedľajšími produktmi slnečného žiarenia, dymom a inými kontaminantmi, ktoré vedú k predčasnému starnutiu pokožky a zničeniu kolagénu v ňom. Skutočnosť, že vitamín C môže ovplyvniť úroveň syntézy kolagénu v koži, sa však nedávno stala známou.

Hyaluronica gél aktivátor: recenzie, ceny

Redakcia nášho portálu venuje pozornosť novinkám na kozmetickom trhu, a preto sme venovali pozornosť komplexu „Hyaluron“, ktorý je aktívne propagovaný na internete a ktorý vyvolal medzi ženami rozruch ako účinný prostriedok na vrásky a omladenie pleti. Komplex Hyaluron sa skladá z 2 produktov, ktoré sa predávajú spolu - Gel aktivátor kyselina hyalurónová a kolagén (30 ml), Intenzívne sérum (30 ml).

Vitamíny pre pokožku tváre: recenzie

Ako dôležité sú vitamíny pre kožu? Zohrávajú dôležitú úlohu pri syntéze kolagénu, udržiavajú elasticitu a vlhkosť pokožky a chránia ju pred nepriaznivými environmentálnymi faktormi, ako sú voľné radikály a slnečné žiarenie. Slnečné žiarenie je jedným z hlavných faktorov starnutia pokožky.

Retinoic masť na vrásky: recenzia

Retinoická masť označuje liečivá topickej retinoidnej skupiny. Jeho hlavnou účinnou zložkou je izotretinoín (kyselina 13-cis-retinová), ktorý je v zásade jednou z najúčinnejších foriem vitamínu A na redukciu vrások. Účinnosť izotretinoínu teda výrazne prevyšuje účinky používania väčšiny iných foriem vitamínu A.

Masť Radevit proti vráskam: recenzie, cena

Radevit masť je dermatoprotektívna látka. Inými slovami, Radevit - recenzie kozmetológov súhlasia s tým, že tento nástroj zvyšuje ochranné vlastnosti pokožky vo vzťahu k rôznym škodlivým účinkom na ňu, ako sú: slnečné žiarenie alebo voľné radikály. Vzhľadom na to, že práve tieto nepriaznivé účinky vedú k predčasnému starnutiu pokožky - tento nástroj možno považovať za prevenciu fotostarnutia kože.

SPF 50 Opaľovací krém

Ultrafialové žiarenie je hlavným faktorom, ktorý vedie k spáleniu slnka, predčasnému starnutiu kože a vzniku rakoviny melanómu a skvamóznych buniek. Povrch zeme dosahuje iba 2 typy UV žiarenia - UVB a UVA (v ruskej transkripcii - UV-B a UV-A). Tam je ešte UVC žiarenie, ale to je úplne zadržaný ozónovou vrstvou.