Výplne: čo to je

Plnivá (výplň - z angličtiny. Výplň) - toto vstrekovanie pokožky výplne, ktoré sa používajú v kozmetike na vyhladenie malých, stredných a hlbokých vrások, zníženie hĺbky nasolabiálne záhyby, rovnako ako korekcia atrofických jaziev. Plnivá v kozmetológii sa však používajú nielen na tento účel.

Ako odstrániť nasolabiálne záhyby s plnivami

Prítomnosť nasolabiálnych záhybov je normálnou ľudskou anatómiou, avšak s vekom sa tieto záhyby môžu prehĺbiť. Prehlbovanie nasolabiálnych záhybov nastáva predovšetkým v dôsledku zmien v koži a podkožnom tukovom tkanive, ktoré súvisia s vekom, čo postupne vedie k gravitačnej ptóze (vynechaniu) mäkkých tkanív bukálnej oblasti.

Korekcia nasolacrimálneho sulku: recenzie

Zmeny v oblasti okolo očí v súvislosti s vekom zahŕňajú: hyperpigmentáciu, edém, kruhy pod očami, dynamické a statické vrásky, pokles obočia, stratu pružnosti pokožky očných viečok, vzhľad „sáčkov pod očami“ (výbežok herniálneho tukového tkaniva) a vzhľad brázdy. Tieto zahŕňajú - nasolacrimal, vectocellular, nososculoid, nasoschechnuyu brázda.

Yuviderm: recenzie, foto pred a po

Juviderm (Juvederm®) - línia dermálnych výplní na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá sa používa na korekciu hĺbky vrások, nasolabiálnych záhybov, atrofických jaziev, ako aj na zvýšenie objemu pier, tváre a tváre. Výrobca je spoločnosť "Allergan Inc." (USA), ktorý je známy každému kozmetológovi liekom Botox®, ktorý sa široko používa na korekciu dynamických vrások na čele a v rohoch očí.

Restylane: recenzie liekov

Restylane® je dermálna výplň na báze stabilizovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá sa používa na vyhladenie vrások a záhybov, na korekciu atrofických jaziev a tiež na zvýšenie lícnych kostí, líca a objemu pier. Výrobca - spoločnosť "Q-Med" (Švédsko), ktorá je zase súčasťou farmaceutickej spoločnosti "Galderma", ktorá sa špecializuje na vývoj a predaj liekov pre dermatológiu.