Vymeniteľné trysky pre zubné kefky Oral-B

Trysky pre elektrické zubné kefky Oral-B sa dodávajú v 7 rôznych typoch, ale pre udržanie dobrej hygieny stačí vybrať jeden z nich. V skutočnosti, väčšina typov vymeniteľných tipov sú len marketingové produkty, ktoré sú viac určené pre milovníkov módnych zariadení, ako majú akýkoľvek praktický zmysel.

Oral irrigator: recenzie, ceny

Zavlažovač ústnej dutiny je zariadenie, ktoré tvorí tenký prúd vody, ktorý pod tlakom prepláchne medzizubné priestory z úlomkov potravín a plakov, ako aj periodontálnych vreciek. V rôznych modeloch zavlažovačov môže byť prúd vody pulzujúci, obsahuje mikrobublinky vzduchu alebo môže byť pravidelným monojou.

Ultrazvuková zubná kefka: recenzie, cena

Ultrazvukové zubné kefky produkujú vysokofrekvenčné oscilačné vlny (ultrazvuk), ktoré sa prenášajú na štetiny zubnej kefky a spôsobujú ich kmitanie s vysokou frekvenciou. Výsledné ultrazvukové vlny rozbíjajú pripevnenie plaku na povrch zubov a pohyby štetín prispievajú k jeho odstráneniu.

Iónová kefka na zuby: recenzie

Iónová zubná kefka patrí k princípu účinku - k elektrickým zubným kefkám. Faktom je, že ionizačný mechanizmus pracuje na batérii zabudovanej do rukoväte zubnej kefky. Môže to byť buď tradičná malá batéria, ktorú sme zvykli vidieť v elektronických hodinách, alebo malý solárny panel zabudovaný do rukoväte zubnej kefky (ako v kalkulačkách).

Sonic kefka na zuby: recenzie, cena

Zvukové zubné kefky sa nazývajú tak, že vo vnútri je vysokofrekvenčný generátor, ktorý generuje zvukové vibračné vlny. Vďaka tomu štetiny na hlave zubnej kefky vykonávajú oscilačné pohyby. Celkovo štetiny tvoria približne 28-30 tisíc oscilačných pohybov za minútu.