Lumineers: cena za 1 zub v Moskve

Luminátory na zuboch sú ultrajemné keramické dyhy, ktoré sú zlepené na prednej strane zubov, aby sa zlepšil ich vzhľad. Pojem Lumineers (Lumineers®) je patentovaná ochranná známka americkej spoločnosti DenMat. Názov bol vytvorený na označenie tenkých dýh, ktoré nevyžadujú otáčanie zubov.

Kompozitné dyhy: cena, recenzie

Kompozitné plniace dyhy sú lacnou alternatívou keramických dýh. Kompozitné dyhy sa vyrábajú len počas jednej návštevy u zubára bez toho, aby sa odstránili otlačky, priamo v ústach pacienta. V skutočnosti je to obyčajná výplň, vyrobená vo forme obloženia predného povrchu zuba. Ich nespornou výhodou je nízka cena, možnosť získať prijateľnú estetiku v jednej návšteve zubára, schopnosť v niektorých situáciách robiť bez brúsenia zubnej skloviny, ako aj schopnosť rýchlo odstrániť túto dýhu alebo ju nahradiť novou.

Karta Cult pod korunou: cena

Pahýľové zárezy v zubnom lekárstve (obr. 1) - slúžia na obnovu ťažko poškodených zubov, ktoré sú následne plánované na umelé korunky. Tento jazýček je lepšou alternatívou k obnove zubov bežným výplňovým materiálom a kolíkom. Ak je zub zle poškodený, potom, aby sa na ňom upevnila umelá koruna, je najprv nutné čiastočne obnoviť korunkovú časť zubu.

Zubné oušky v zubnom lekárstve

Zubná ouška je zubná mikrotestéza, ktorá nenahrádza celú korunu zubu, ale len jej chýbajúci diel (ako výplň). Pacienti často používajú názvy zubného ouška, jazýčka v zube. Zubné výbežky sú - výplňové - obnovujú tvar a farbu zubu, pahýly - s ich pomocou sa koronárna časť zubu obnoví na zničené zuby, ktoré už majú tvar zuba pod korunkou (pahýľ).

Keramické dyhy na zuboch: foto pred a po

Dýhy sú mikro-protézy vyrobené z keramického alebo kompozitného výplňového materiálu, s ktorým je predný povrch zubov znovu uložený (obrázok 1-3). Korekcia zubov dýhami umožňuje zlepšiť farbu a tvar zubov, umožňuje meniť ich sklon a polohu, umožňuje eliminovať široké medzizubné priestory.

Dyhy: cena za 1 zub

Dýhy sú mikro-protézy keramiky alebo kompozitov, ktoré sa "lepia" na predný povrch zubov. Zvyčajne sa vyrábajú na jednom alebo viacerých zuboch, ale iba na tých zuboch, ktoré padajú do línie úsmevu (ide o 10 predných horných zubov a 8 predných dolných zubov). Ako si vybrať správne dyhy - Najprv musíte najprv urobiť zásadnú voľbu medzi porcelánovými dýhami a kompozitným výplňovým materiálom.