Stomatofit: návod na použitie

Stomatofit je rad 5 liekov používaných pri zápalových ochoreniach v ústnej dutine. Výrobca - farmaceutická spoločnosť Fitofarm (Poľsko). Liečivo je dostupné vo forme spreja, koncentrovaného roztoku, prostriedkov na mazanie erózie počas stomatitídy, ako aj dvoch typov oplachovania, z ktorých jeden sa používa od 6 rokov a druhý od 14 rokov.

Holisal gél: návod na použitie

Cholisal Gel je zubný výrobok na báze gélu s antimikrobiálnymi, protizápalovými a analgetickými účinkami. Liek nemá rozdelenie na formy pre dospelých a deti a môže byť použitý u dospelých aj detí - bez vekového obmedzenia. Cholisal: fotografia lieku v skúmavkách 10 a 15 g. K dispozícii sú 2 možnosti balenia s mierne odlišnými názvami.

Lincomycin: návod na použitie

Lincomycin je pomerne staré antibiotikum zo skupiny "linkozamidov", ktorá nemá príliš široké spektrum antimikrobiálnych účinkov. Výhodou tohto antibiotika je len jeho relatívne nízka cena, ako aj jeho účinnosť v rezistencii voči infekciám antibiotikami série penicilínu. Liek je prísne kontraindikovaný pre tehotné a dojčiace ženy.