All-on-6, All-on-4 implantácia Moskva: recenzia, cena 2019

All-on-4 je koncept implantácie zubov, ktorý poskytuje možnosť permanentných protetík v neprítomnosti zubov. tj Na vašej bezzubej čeľusti bude úplne neodstrániteľná protéza, ktorá bude bezpečne upevnená pomocou iba 4 implantátov. Implantácia All-on-4 ™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti NobelBiocare, jedného z popredných výrobcov zubných implantátov.

Zubná implantácia: recenzie, typy a ceny

Zubná implantácia spočíva v implantácii špeciálnych zubných implantátov do čeľustnej kosti, ktoré potom slúžia ako základ pre následné neodstrániteľné protézy s korunkami a mostíkmi, alebo môžu byť použité ako dodatočný fixačný faktor pre snímateľné protézy. Zubné implantáty pripomínajú koreň zubu (obr. 1).

Mini implantáty pre zubné protézy

Мини-импланты - представляют из себя миниатюрные титановые штифты с резьбой (по аналогии с классическими имплантами), только с меньшим диаметром - от 1,8 до 2,4 мм. Najčastejšie sa používajú na zlepšenie fixácie snímateľných protéz - zatiaľ čo koreň mini-implantátov so závitom sa zaskrutkuje do kosti a časť vyčnievajúca nad gumou slúži na upevnenie odnímateľnej zubnej náhrady (obr. 1).