Bielenie zubov: typy a ceny

Kozmetické bielenie zubov môže byť profesionálne - v tomto prípade sa vykonáva na zubnej klinike, ako aj doma používanej domácej pomôcke (napríklad bieliace pásy Crest, bieliaci gél Opalescense a špeciálne zubné pasty). Ako zubár, musím priznať, že domáce opravné prostriedky na bielenie zubov sú čoraz efektívnejšie každý rok.

Bielenie Zoom 4: recenzie

Bielenie zubov ZOOM 4 je jednou z metód profesionálneho bielenia, ktorá sa vykonáva v zubnej ordinácii. Ako účinná látka sa používa 25% gél peroxidu vodíka - v kombinácii so špeciálnou lampou "Zoom WhiteSpeed" (obr. 1-2), ktorá podľa výrobcu zvyšuje pevnosť a rýchlosť bielenia.

Ako bieliť zuby doma rýchlo

Bielenie zubov doma môže byť v niektorých prípadoch menej účinné ako v kancelárii u zubára. Je to najúčinnejšie vykonávať pomocou špeciálnych súprav pre domáce bielenie, ktoré pozostávajú z bieliaceho gélu a zubných viečok. Druhým najúčinnejším prostriedkom je možno použitie určitých druhov bieliacich pásikov.

Bieliaca zubná pasta: Zubár Recenzie

Bieliaca zubná pasta môže byť 2 typov. Prvou možnosťou sú bieliace zubné pasty s vysokým obsahom abrazívnych zložiek. Brúsivá vám umožnia odstrániť z povrchu smaltovaného pigmentového plaku fajčiar, škvrny od silného čaju alebo kávy. Takéto pasty zosvetľujú zuby len odstránením povrchových nečistôt, ktoré dávajú zubom tmavší odtieň.