Zubná niť: cena, ktorá je lepšia

Dentálna niť (dentálna niť) - určená na čistenie medzizubných priestorov od zvyškov jedla. Nie je žiadnym tajomstvom, že zubný kaz sa najčastejšie vytvára v medzizubných priestoroch, ktoré sa nedajú dobre čistiť bežnou zubnou kefkou. Preto je dentálna niť dôležitým prvkom ústnej hygieny, ktorá pomáha chrániť zuby pred zubným kazom a zápalom ďasien.

Fluorid v zubných pastách

Fluorid je jednou z najdôležitejších zložiek zubnej skloviny. Ióny fluóru, ktoré sú v kontakte s povrchovou vrstvou skloviny, dávajú mu vysokú pevnosť a odolnosť proti deštrukcii ústnej dutiny baktériami. Štúdie ukazujú, že pri pravidelnom používaní zubných pást s fluoridom sa frekvencia zubného kazu znižuje na 70%.

Zubná pasta z Thajska - recenzie

Každý vie, že Thajsko je svetovým kapitálom prostitúcie. Ale nielen prostitútky v Thajsku sú lacné. Veľkoobchodné nákupné ceny thajskej zubnej pasty sú asi 7-10 rubľov za balenie. Thajská zubná pasta stojí v Thajsku cent, čo ho robí zaujímavým pre ďalší predaj. Koniec koncov, väčšina tovaru, ktorý sa predáva na internete - má rozpätie 700 až 1000%.

Ako sa zbaviť zlého dychu

Неприятный запах изо рта принято называть профессиональным термином " галитоз".="" чаще="" всего="" пациентам="" приходится="" сталкиваться="" с="" так="" называемой="" оральной="" формой="" галитоза.="" ее="" причинами="" являются="" различные="" проблемы="" в="" полости="" рта="" -="" плохая="" гигиена,="" кариозные="" зубы,="" воспаление="" десен,="" хроническое="" воспаление="" миндалин,="" носовых="" ходов="" и="" пазух,="" и="">

Zubná pasta pre citlivé zuby

So zvýšenou citlivosťou zubov sa spravidla vyskytuje bolesť na tepelných a mechanických stimuloch - chladných, horúcich, keď sa dotýkate zubnej kefky, a niekedy na sladkom zube. A v súčasnej dobe existuje veľa účinných domáce opravné prostriedky, ktoré vám umožnia vyriešiť tento problém.