Plazmolifting: recenzie, foto pred a po

Plazmolifting je injekčná procedúra na omladenie a zlepšenie stavu pokožky tváre, ktorú ponúkajú kozmetické kliniky. Ako injekcia sa používa krvná plazma bohatá na krvné doštičky. Technika získavania a používania plazmy bola vyvinutá v USA v roku 1975. Spočiatku sa plazma použila len na rýchle hojenie tkanív po operácii.

RF zdvíhanie: recenzie, fotografie

RF zdvíhanie (angl. Radiofrekvencia - rádiofrekvencia) je technológia nechirurgického sťahovania kože s prvými príznakmi vyblednutia. V Rusku sa tento postup často nazýva termage alebo tepelné zdvíhanie. Tento postup je ideálny pre tých, ktorí (na základe stále mladého veku) nechcú alebo neveria chirurgickým omladzovacím procedúram.

Frakčný frakčný laser: recenzie

Laserové zariadenie Fraxel vám umožňuje znížiť závažnosť vrások, znížiť hĺbku jaziev po akné, eliminovať škvrny od veku a tiež lieči mnohé iné kožné problémy. Kosmetika Fraxel Cosmetology Laser je frakčný laser a je k dispozícii v troch verziách: Fraxel re'fine, Fraxel re'store a Fraxel re'pair.

Tvárový mezoroller: recenzie kozmetológov

Mesoskooter (dermaroller) je kompaktné zariadenie na frakčnú mezoterapiu doma, ktoré sa skladá z držadla a pohyblivého valca, do ktorého sú vložené mikronežičky chirurgickej ocele alebo titánu. Pohyb valca zabezpečuje kontrolované povrchové poškodenie kože mikronežltami, v reakcii na ktoré telo reaguje zlepšením procesov regenerácie a syntézy kolagénu v koži.

Frakcionálna mezoterapia: recenzie, foto pred a po

Frakčná mezoterapia je jednou z metód hardvérovej kozmetológie, ktorá je pokusom skombinovať v jednom postupe úspechy modernej injekčnej mezoterapie a mechanizmus pripomínajúci omladzovacie postupy s použitím drahých kozmetických frakčných laserov (ako je Fraxel). Zlepšenie stavu pokožky pri používaní týchto zariadení sa dosahuje pomocou 2 mechanizmov.

Fotorejuvenizácia tváre: recenzie, ceny

Fotorejuvenizácia tváre je jednou z metód fyzioterapie, ktorá umožňuje zvýšiť elasticitu pokožky a zlepšiť jej vzhľad. Na fotorejuvenizáciu sa používajú dve hlavné technológie - LED technika (LED terapia), metóda IPL (intenzívne pulzné svetlo). Tieto techniky sú úplne odlišné a voľba medzi nimi bude priamo závisieť od výsledkov, ktoré chcete dosiahnuť.